metro

Jaké je nejvýše položené místo (podle nadmořské výšky), kam jste se kdy dostali vlastními silami?

Odpovědi
Kepler

Ta otázka už tady někdy byla, ale to nevadí. V mém případě to bylo jen v Tatrách, něco kolem 2400 m.

Kazatel

Čumulangma

Rokio

Na žádnou opravdovou horu jsem v životě nevylezl, ale v rámci učení psaní na klávesnici jsem „šplhal“ na horu Mountblue. Musel jsem projít asi 40 táborů. V manuálu hry se psalo, že absolvovat tento kurz bylo zhruba stejně obtížné jako vylézt na horu o nadmořské výšce 4.000 metrů.

zbyndo

Po vlastných to boli Tatranské štíty, veľa nad 2000,napr.Roha­če:Baníkov,3ko­py,Placliivô,, Ostrý roháč,Volovec,potom Rysy, Kriváň,a aj ten najvyšší, Gerlachovský Štít

Pepa25

Kazatel: předpokládám prstem na mapě, že? 😉