Lgee

Jaké barvy makupu vás nejvíce odpuzují?

Odpovědi
Weirdquestio

Nezáleží tolik na barvě jako na tom, zda barva pasuje oné ženě. Obecně pokud makeup zdůrazní přirozenou krásu ženy, proč ne. Ale pokud je moc nápadný, tak je zle.

Osobně to vidím podobně jako kolega, že nejkrásnější je to přirozené, přírodní.

Karolínka <3

Pokud je makeup ve správném odstínu tak je to hezké jinak se špatným odstínem ven ani nechoďte.To jak všichni chlapi říkají, že je hezčí holka ta co se nelíčí tak to není pravda všichni si všímáte jen těch nalíčených a ty co nalíčený nejsou na tu ani očkem nenarazíte. Samozdřejmně pokud ta holka má makeup vystínovanej tak to je hezky, ale pokud si dá tunu makeupu a nevystínuje si to tak vypadá jak porcelánová panenka. Samozdřejmně se všim s mírou. A proč to vy tolik vlastně řešíte? My se chceme hlavně líbit sami sobě a budeme se skrášlovat a upravovat tak jak se nám to líbí a to je duležitý.