Chrochta

Jak donutit svého manžela k sexu?

Lenost na de vše

Odpovědi
hapiky

Musíš vypadat sexy.

marci1

Donutit nelze. Pomáhá změnit prostředí. Třeba víkendový wellnes, pobyt na horách, dovolená. 🙂
Erotické prádélko většinou moc nepomáhá a může to skončit i takto:
„Mezi mé nejstrašidelnější erotické zážitky patří večer, kdy jsem se po víc než měsíční abstinenci rozhodla svést svého manžela,“ říká třicetiletá Zdena.
„Když se vrátil domů a usadil se k počítači, vytratila jsem se do ložnice, oblékla jsem si sexy spodní prádlo, boty s jehlovými podpatky a pánskou košili. Pak jsem se vrátila zpátky do obýváku, pustila jsem hudbu, ztlumila světlo a chystala jsem se na parádní striptýz. Jenže místo toho manžel jen zvedl oči od monitoru a velmi nepříjemným tónem mi přikázal, ať okamžitě rozsvítím, že snad vidím, že pracuje. Erotická nálada mě přešla na několik týdnů.“

Zdroj: https://ona.id­nes.cz/co-delat-kdyz-partner-nema-chut-na-sex-neberte-si-to-osobne-p3v-/vztahy-sex.aspx?c=A100902­_171506_vztahy-sex_jup

iceT

Pokud je on líný, buď ty akční, však on se u toho hýbat nemusí. Ale pochybuju, že v tom vedru má chuť.

Kepler

Odstřihni ho od televize a internetu! Musíš ale uplatňovat metodu cukru a biče. Tedy na snídani následujícího dne dostane kaviár a šampaňské. Pokud na to nemáš, tak aspoň baltské sardinky a pivo. Jo, a při aktu bys neměla chrochtat blahem.

motýlemanuel

Donutit ho k sexu asi jen tak nepůjde, ale třeba by mohla pomoct nějaká změna. Pamatuji si, že když jsme s přítelkyní měli podobnou krizi my, tak hodně pomohlo to, že jsme si zkusili objednat BDSM pomůcky. Ty se nám povedlo najít tady: https://www.e­roticsexshop.cz/ Myslím si, že za zkoušku to určitě stojí.