1vlasta1

Jaká televize je lepší (Led a palzmová) a jaký je me tím rozdil?

Dobrý den zajímalo by me jestli koupit LCD či led nebo plazmovou televizi a popřípadě jaký je mezi tím rozdil

Odpovědi
gecco

Obecně

  • plazma má lepší obraz
  • LCD a LED nižší spotřebu za ´běhu´
  • LCD a LED maji display stejné konstrukce (LCD) a liší se jen technologií podsvícení (´klasické LCD je podsvíceno zářivkami, LED pak světelnými diodami)

___
Jinak musíš konkrétní typy hledat podle konkrétních parametrů.

ptáč

Kupte přijímač kolem 5 tisíc. Nic neřešte Vlastimile.

Kelt

Lepší kvalita – vyšší cena. Otázka životnosti, kvality, vyzařování, spotřeby atd. Tedy rozhodnout se musíš sám. Většinou to bude podle finančních možností a rozměrů bytu. Určitě Ti poradí odborníci ve specializovaných obchodech.