dust8

Jaká je vaše oblíbená značka zubní pasty?

Nejlepší odpověď
annas

Používám zubní pastu, která má černou barvu. Jmenuje se Siberica.

Další odpovědi
Mr. Marek

Parodontax

paul1

Colgate

Arne1

Lacalut. Kdysi mě to poradila kamoška, a on ten Lacalut hodně blokuje problémy zubů

RyuzakiKate

Obyčejnou pastu nepoužívám, vyrábím si prášek na zuby a už léta nemám žádný problém klepy klep. Ráno zatím používám mátovou od Lavery, ale nespíš si začnu míchat taky tu ranní osvěžující pastu sama.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.