Al.Ex

jaká je vaše oblíbená značka oblečení ?(ankety)

Nejlepší odpověď
Drap

jiná- uveďte jaká

Nikdy si nevybírám podle značky. Hlavně seduji to, co mi vyhovuje a v neposlední řadě i cenu.

Další odpovědi
badisko

jiná- uveďte jaká

travim dost casu venku a mam rad pohodli ..takze chodim oblecen v outdooru takze u bundy rozhoduje jeji vodni sloupec…takze bundy vetsinou killtec..Hannah­..ale je takovych znacek na trhu ze az beda …no u botu rozhoduje pohodli takze ve meste vetsinou lehla obuv..napr mam oblibenou firmu Merrell do mesta tedy (chameleon..).do hor trekove jak kdy hi-tec..a zase Merrell .ale obecne plati ze nevlezu do bot ktere nemaji vibram…a nosim sebou neustale batohy na to jsem ulitlej bez batohu ani ranu…ani na zahradu 😉 asi nejaka uchylka ..a ty zase od husky a loop…nejak nemam potrebu nosit tenisky na skate ..nebo na tenis kdyz tenis nehraju.a na prkne taky nejezdim…ale to jsem odbocil…ale jako kalhoty zasadne jeansy Levis ..Mustang…jo a nesmim zapominat …na flisove mikiny…a tech znacek je taky hafoooo
Doplňuji:
tremi znamenitymi vlastnostmi odevu jsou …styl ..pohodli …trvanlivost…

Beer4Real

jiná- uveďte jaká

ta tržnická :)

anonym

jiná- uveďte jaká

Doplňuji:
Všelijaká od Vietnamců. Nemám doma jediný kus značkového oblečení.

briketka10

jiná- uveďte jaká

ze sekáče, tržnice, dědím po ségře, něco dostanu od kámošky
botky mám taky od ségry a kupuju na Bazoš.cz. nebo Aukro.cz :))

huxa

jiná- uveďte jaká

Doplňuji:
nemám oblíbenou značku, kupuji dle kvality daného kusu a dle toho, jak se mi líbí a padne

david22

Adidas, Nike, Puma

Doplňuji:
Spíše jenom Nike… ses rozhodla dělat dnes ankety?

redy

Adidas, Nike, Puma

.

zzzzz

jiná- uveďte jaká

V poslední době nosím věci značky Columbia. Jsou sice dražší, ale s kvalitou jsem spokojena.

sevos

jiná- uveďte jaká

Doplňuji:
Tržnice

Matthew

Horsefeather, Vehicle, Fox

Doplňuji:
Vlastně z těchto značek není ani jedna moje oblíbená, jen spadá do té kategorie značek které preferuji :) Což je skateboarding, snowboarding, motocross atd. atd. :)

Poklička

Adidas, Nike, Puma

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.