Nechápavé

Která je podle vás nejlepší banka, co se úroků týče?

Odpovědi
Dochy

Z těch ústavů, do kterých mám mám přístup, aktuálně pro přebytky využívám Airbank. Ale žádný zázrak to není. 0,6% do 250.000 za platby kartou…

Tomáš1234

Pro menší objemy asi zmiňovaná HelloBank (1% do 200k) https://www.he­llobank.cz/uc­ty/sporici-ucet , pro větší pak Trinity s úrokem 0,51% bez omezení výše vkladu – https://www.tri­nitybank.cz/li­de-sporici-ucty-vyhoda/

kajicek94

Nejvyšší úrok na spořící účet nyní nabízí Hello bank, kdy mají 1 % p.a. bez podmínek. S podmínkou však dokáže překonat RB, pokud nejste jejich klient, tak občas nabízí 3 % p.a. na první půl rok, ovšem musíte sledovat a stihnout marketingovou akci. Po půl roce můžete zrušit účet a při další marketingové akci znovu založit a furt dokola. V podmínkách si to minimálně jedno období neošetřili.

elkon

Je to tak zanedbatelné, že nemá smysl pro pár korun, cestovat z banky do banky. Jedině snad, když tam budete mít pár milionů, aby to mělo nějaký přínos.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Jen upozorňuju, že dotaz je v kategorii „půjčky“ a všichni tu odpovídají návrhy na nejvýhodnější spořící účet … otázky je potřeba klást srozumitelně!

kajicek94

Nejvyšší úrok na spořící účet nyní nabízí Hello bank, kdy mají 1 % p.a. bez podmínek. S podmínkou však dokáže překonat RB, pokud nejste jejich klienti, tak občas nabízí až 3 % p.a. na první půl rok, ovšem musíte sledovat a stihnout marketingovou akci.

Tomáš1234

Hellobank má zlimitovanou výši vkladu na 200k