karikaki

Jáká je nejlepší brigáda pro 15letého bráchu který je moc líný?

Jáká je nejlepší brigáda 15 letého bráchu který je moc líny

Odpovědi
led

Manekýn vo výklade predvádzajúci spanie v posteli.

Malvína

To nemůžeme vědět, když ho neznáme. Určitě by si našel něco, co by ho zajímalo a bavilo. Navíc ve věku 15-ti let by si měl takové vědci obstarávat sám.

hapiky

Nejlepší by byla žádná brigáda. Když se člověku nechce, je to horší, než by nemohl.

agentpv

k archeologům, tam bude jen pomaličku ometat kostry a když bude svítit sluníčko, tak se i opálí.

led

agentpv,
archeológia nie je pre lenivého. To je len vonkajší pohľad Neználka.

agentpv

LED: Pšššt, já vím z vlastní zkušenosti, ale třeba by ho tam naučili aspoň trochu makat s lopatou, motyčkou, škrabkou …