dust8

Jaká je ideální teplota ve skleníku?

Nejlepší odpověď
zjentek

No tak von skleník je podobně jako třeba bazén většinou přímo na slunci, žejo… Ale výjimky potvrzují pravidlo. (;

Další odpovědi
Emefej

Žádná ideální teplota neexistuje. Každá rostlina si žádá jinou.

Drap

Doporučuje se teplota ve skleníku přes den 25 – 32 stupňů. Teplotu 32 stupňů se nedoporučuje překračovat. Při menší intenzitě světla a potom v noci je ideální teplota 18 – 20 stupňů. Noční teploty by neměly klesat pod 15