JájsemRaibek

Jaká je chyba v PC, který se sám vypne a na modré ploše je napsáno toto:

Systém byl vypnut, závažná chyba.....
STOP: 0×0000001A (0×00041584, 0×12481001, 0×000085AB, 0×C0503000)

Nejlepší odpověď
badisko

neni nutne ho preinstalovat cely …bude stacit repair …(oprava pomoci CD nebo flesky )…ale pokud tento problem pretrva tak bude nejlepsi ho tedy preinstalovat ..pro zachranu dat navstivte servis ..nebo vyjmete HDD pripojte k jinemy PC a stahnete si data …ale myslim pouze za predpohladu ze mate spravne rozdeleny HDD…
jak na opravu windows zde …http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows7/start-your-computer-from-a-windows-7-installation-disc-or-usb-flash-drive
preji pevne nervy …:D

Další odpovědi
Melkor

Nemusíš reinstalovat Windows, tato chyba je nejčastěji způsobena tím, že některý ovladač nezpracuje vyhozenou výjimku nebo provede neplatnou operaci. Restart pomůže. Pokud se ovšem bude chyba zobrazovat při každém zapnutí PC je třeba reinstal.

pl4toon

Tzv. „modrá smrt“ (blue screen) http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mo­drá_obrazovka_smrti je v drtivé většině chybou v ovladačích Windows. Pokud systém občas najede, můžete se pokusit vrátit bod obnovení do času před objevením chyby. Pokud to nepůjde, tak proveďte opravu systému jak píše badisko. Pokud ani to nepomůže, tak zazálohovat data a reinstalovat systém „na čisto“.
Pokud máte v PC důležitá data, která se nedají vytěžit jinak, než z běžícího systému, budete muset zapojit do opravy odborníka (servis specializovaný na záchranu dat).

bolak

Chyba se nazývá Windows XP.

fifik :-D

je to modra smrt musis si preinstalovat windows

nonnel

Zkus nejdřív spustit počítač v nouzovém režimu (pokud tě to pustí až tak daleko). Až se dostaneš do Windows, tak spusť tak předposlední nebo ještě starší bod obnovy. Když se nechytne, tak asi přeinstalovat.