Ňuňátko

Jaká barva a délka vlasu se vám nejvíc líbí ? ( Otázka pro muže)

Moje přírodní barva vlasu je středně hnědá ale v tom jsem měla melíry tmavě hnědý, světle hnědý, černý i blond měla jsem dlouhé kudrnaté vlasy.
Nedávno jsem se ostříhala na krátko a obarvila vlasy na tmavě hnědou a mám pocit že se zamnou muži více otáčejí. Dřív byla v modě blond a hnědá barva vlasu ale ted se mi zdá že spíš ta tmavě hnědá a zrzavá protože brunetky a blondýnky jsou ohrané (nemyslím to zle jsem taky brunetka). Je pravda že ta tmavá neni tolik výrazná ale stačí si koupit šampon s leskem a je po problému :). Jaký je váš názor ?
Doplňuji:
Gecco : Vážně ? Tak to asi skoro všichni muži který znám jsou pedofilove.

Nejlepší odpověď
gecco

Můj názor je ten – že se mocka ´prožíváš´…
;-DD
…„se zamnou muži více otáčejí“… – za ´čtrnáctkou´??? – to teda musíš mít děsnou ránu – muži se koukají po ženách, děti je nechávají chladnými…
😉
Doplňuji:
Pokud se o tebe zajímají jako o „ženu“ – jsou to pedofilové…
😁
Bacha na ně…
Koneckonců – i za BFF jsi měla ´oslizlíka´…
😉

Další odpovědi
anonym

Mě se líbí ta barva,která holce padne,at je taková nebo maková,
Doplňuji:
taky se říká,co má nahoře,tomá dole,ale není to pravidlo.

Drap

Na barvě nezáleží, líbí se mi dlouhé.

tatanka

černá a dlouhá

gecco

Jugar → blonďatý ´všude´ jsem potkal v životě jen dvě holky…
Zrzavou všude jen jednu…
😉