Shizuka

Jak zrušit HackShield PRO ?

Tak a jsem zase tu :D
A tentokrát se chci zeptat,nevíte jak můžu ve hře 4story zrušit HackShield PRO ? Já vím teď si říkáte že jsem lama a že používám hacky ale ve hře
už se s mými věsmi pořádně nejde expit v jednom kuse umírám takže žádné
expi nenasbírám (/゚Д゚)/ .
Vím o tom jenom že jeden můj kamarád mi jednou poslal nějaký soubor
se stejnou ikonkou jako má Hackshield (v exe) ale že to byl
nějaký deaktivátor nebo track ale už je to dávno takže nevím ani
jak se to jmenuje :( Budu za každou radu moc ráda :))

  • Prosím smažat složku s Hackshieldem v 4story složce sem už zkoušela

4story se mi pak vůbec nerozjelo takže mi to sem nepište díky :D

A JEŠTĚ NĚCO ODPOVĚDI TYPU : FUJ TY SI HACKER NEBO ŽE TI NIKDO V HACKEŘSTVÍ NEPOMŮŽE A POD. TO SI NECHEJTE :)
SKORO KAŽDÝ TO JEDNOU ZKUSIL :)

Odpovědi
tyrox

Pokud necheatuješ nebo nehackuješ ve hře 4story,neměl by to být problém jinak doporučuji smazat tento program z hry

Tw!st

4story jsem hrál dlouho. ted jak má 4story hackshield tak ti tam hacky půjdou těžko. spíš než si odstranit hackshield bych hledal nějakýho bota protože bota hackshield nerozpozná. bota si necháš aby expil za tebe třeba přez noc. ale radím ti když si necháš expit bota za tebe tak tě ta hra už bude přestávat bavit.