Firežblebt

JAK ZJISTIT ZDALI JE POTŘEBA DANÝ BĚŽÍCÍ PROCES V PC ?

Běžící procesy v pc

Nejlepší odpověď
badisko

No nejlepsi je vedet co je to za proces a k cemu slouzi ..taky je dobre vedet pod co patri a kdo ho vyuziva …k tokovemu monitorovani slouzi tento program je prehledny a take dokaze odhlait diky obsahle databazi procesy ktere jsou skodlive …zde System Explorer … http://www.slu­necnice.cz/sw/sys­tem-explorer/ da se nastavit take jako vychozi spravce uloh coz potesi a take dole na liste se da take nastavit ikona na kterou.. kdyz kliknete tak vam procesy bezici zobrazi sestupne podle vytizeni CPU ..jinak je tady jeste moznost poprosit Uzivatele Bedy o vypis HijackThis a ten odhali neplechu v PC ..no a jeste dany proces napsat do Google a najit o nem vice informaci …:D
Doplňuji:
Pokud si nejste jist doporucuji procesy nevypinat muzete vypnout proces vyuzivay systemem a zapricinit pad nebo nestabilitu systemu .....takze i zde plati dvakrat mer jednou rez..

Další odpovědi
Reezo

mě osobně stačí ctrl + alt + delete a podivat se co vše běží ve správci. Případně se dají zakázat. Není potřeba dalšího programu, který bude zahlcovat systém.

pan Psax

Souhlas s Reezo:
CTRL+ALT+DELETE, podívat se, co běží ve správci a případně si to najít na google.

badisko

Reezo ve spravci nezjistite tolik informaci jako v dodatecnem programu … system explorer zere 0,5–1% v PC takze to zase takova zatez na system neni …:D