Boy 13

Jak zjistím, zdali je můj mobil infikovaný ransomwarem, děkuji moc.

Odpovědi
elkon

Možností je více. Třeba nepůjde ani spustit, nebo neotevřeš kontakty a bude vyžadovat platbu za zprovoznění a pod.

Boy 13

elkon: Děkuji Vám za odpověď. A když mi ukazuje antivir, že je moje zařízení v pořádku, mohu tomu věřit ? Nemám v mobilu ransomware ? Děkuju moc.

Dochy

Žádná ochrana není 100% a antivir obvykle zvládne najít jen ten kód, který už byl dříve objeven a analyzován Neexistuje záruka, že Ti najde na telefonu existující škodlivý kód, který se třeba ještě ani nedostal k autorům toho antiviru.