Avatar uživatele
anonym

Jak zjistím ODKAZ na můj profil na FAcebooku ???

Doplňuji:
Myslím jako že do nějaké diskuze chci napst aby si mě přidali a potřebuji odkaz něco jako www.facebook.com/pro­fil/123456789 nebo tak nějak Podobně 😛

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? vivatis2, chudst, barnajka před 4667 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Kliknete si na nahore na profil – a pokud jste si nastavil nejakou prezdivku, tak se mrknete do adresy, mel byste ji tam mit. (Nastavite to v Ucet/Nastaveni uctu – uzivatelske jmeno.)

edit.: a udelal jste to, co jsem vam rekl? Nastavte si v uzivatelske jmeno – a pak na nej muzete davat v klidu odkazy: http://www.fa­cebook.com/va­se_uzivatelske_jme­no

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Chudst ti to ale vysvětlil správně :)

Takhle: adresu tvýho profilu (odkaz na tvůj profil) získáš úplně jednoduše: přihlaš se do svýho FB účtu a vlevo, jak máš svůj avatar, klikni na svoje jméno. Tím se dostaneš na obrazovku (stránku) se svým profilem. Zkopíruj tam URL adresu – a to je vlastně adresa tvýho profilu.
Všimni si, že na konci je jakási změť čísel (tvoje ID). Kdybys chtěl, aby tam místo toho bylo třeba tvoje jméno nebo nějaká přezdívka, řiď se chudstovým návodem. V nastavení účtu si zvol nějaký uživatelský jméno – a to se potom objeví na konci adresy tvýho profilu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek