Kajinka1

Jak získat zpět svůj ukradený facebook (zmeněné heslo, e-mail i telefon)?

Mam takovy problem, sice jsem mela heslo relativne nove, dlouhe a tezke. Nekdo se mi na muj facebook dostal, aniz bych si vsimla v emailu upozorneni, ten clovek stacil zmenit email i muj telefon. Zkusila jsem uz opravdu vse. I nekolik mych pratel muj stary napadnuty profil nahlasilo, ale facebook to vyhodnotil, jako ze s tim profilem neni nic spatne. Je nejaka sance ziskat profil zpet a nebo, aby byl uplne smazan? :(

Odpovědi
Schluker

Google by pomohl. Je to hned prvni odkaz ve vyhledavani… jestli mate e-mail o zmene emailu u uctu, tak jste za vodou a pujde to snadno. Vice ve zdroji.

Zdroj: https://m.face­book.com/nt/scre­en/?params=%7B%22cms_­id%22%3A1216349518398524­%2C%22cms_plat­form%22%3A%22mo­bile-touch%22%7D&pat­h=%2Fhelp%2F%7Bcms_i­d%7D%2F&refsrc=https%3A­%2F%2Fm.facebo­ok.com%2Fhelp%2F12163495­18398524

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kajinka1

Samozrejme na google jsem projela snad vsechny odkazy, i ten na facebooku. Vas zdroj i to co mam v mailu me navede na fb stranku, kde opet je jen moznost poslat zmenu hesla a jde vybrat pouze email, ktery dotycny zmenil na svuj.

Schluker

Pokud vim, tak pri zmene techto udaju je v mailu i link, ktery mate pouzit kdyz jste zmenu neprovedla vy sama. Tezko roct, kdyz clovek nevidi original mailu 🤷🏻‍♂️