skorcovaz

Jak zapojit mikrofon?

Chci zapojit přední konektor mikrofonu, ale nevím, kde na K8N Neo4 najdu ty 3 sloty na připojení.. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Odpovědi
KdoSiOdJinud

u me MB je to vytazeno ze zakladovky a vsechny piny jsou oznaceny, ale neni to moc patrne – takze spis podrobne prozkoumat zakladovku + RTFM – precist manual

zvukovku mam integrovanou, u pridane to bude urcite na ni a lepe znatelne 🙂