kanylka

Jak zamezit okusu srn?Žerou mi uplně všechno,nebojí se až k domu.Co je odpuzuje?Díky

Zajímá mě,jak odehnat srnky z okolí domu,jsou krásné,ale vše mi žerou:borůvku,ro­dodendron,azal­ku,slunečnici,dý­ně,ibišky,hos­tu,prostě vše co objeví.Co jim vadí?Lidské vlasy?Díky

Nejlepší odpověď
panenka

nebo taky alobalové proužky na niti připevněné k tyči

Další odpovědi
anetadela1

A co třeba strašák s plechovkama na pažích. Ty by dělaly neplechu, srny by to mohlo odradit.

ALEX

..já jsem to vyřešil zařízením-mini alarm pohybu se sirénkou a již nechodí hodovat na můj pozemek, podle velikosti se jich nainstaluje více…

elektrikář

Lesáci maji nějaký přípravek jak jim skazit chuť.