Weroniq

jak zaheslovat flash disk, aby se na něj nikdo cizí nedostal?

potřebovala bych návod, jak se dá flashka zaheslovat ale úplně – ne pouze některé složky nebo soubory, ale celkový přístup na flashku.. aby případný zloděj měl smůlu a byla mu k ničemu..
pokud to hraje nějakou roli, tak je to flash disk značky Kingston

Nejlepší odpověď
Hlada

Tady máš tipy na programy, které umožňují přístup do chráněných oblastí disku po zadání hesla:
Gili Soft USB Stick
My Win Locker
Carry it easy
USB Secure
USB Protect
V-Safe 100

Další odpovědi
hanulka11

a nejen na flešku…stáhni si tento program
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/bezpecnost/si­frovani/truecryp­t/