rysekl

Jak zablokovat určitá nastavení uživatelům mého PC? (Win7)

Dobrý den,
chtěl bych určitému uživateli na PC Win7 zablokovat přístup do nastavení, změny tapet, atd… Vím, že jsme to ve škole kdysi měli, ale nevím jak teď na to. Prosím o radu
Doplňuji:
Chci zablokovat veškerá nastavení, tj. Ovládací panely, Nastavení tapety, atd…

Nejlepší odpověď
Bedy

Vytvořte si pro sebe zaheslovaný účet správce a pro ostatní vytvořte účet s oprávněním User (běžný uživatel) nebo Guest (účet hosta – nejvíce omezený) – stačí kliknout na Start-Spustit-zadat control userpasswords2 a dát OK.

Konkrétní nastavení pak lze poskrývat úpravami v registru nebo pomocí prográmku Regino (je zdarma a česky).

Další odpovědi
badisko

co takhle byt spravce PC ?..spis napis co presne chces blokovat ? nebo rodicovska kontola ..