abrokdor

Jak velký mohu dostat úvěr?

Dobrý den,

je možné odhadem říct, jak velký mohu dostat úvěr při průměrné čisté mzdě 17 tis.?
Výdaje pouze 7 tis.
Cíl: na mnoho let, co nejvyšší úvěr

Je mi jasné, že to nelze říct s přesností, jde mi pouze o odhad či rozmezí na základě vašich zkušeností, nestojím o posty typu „zeptej se v bance“ nebo „to ti nikdo neřekne“ apod.. pouze věcné odpovědi.

Děkuji předem.

Odpovědi
Lgee

Max. 110000,– Kč

Arne1

Věcná odpověď je, že takový abys mohl za ten úvěr ručit. Blíže ti to nedokážu říct, nejsem úvěrový specialista.

Rokio

Hlavně ti doporučuji brát si úvěr, když je ekonomika v krizi. Tehdy jsou nižší úrokové sazby. Dále zajdi k finančnímu poradci s dobrými recenzemi a nech si od něj poradit. Nech si u něj vypracovat tu nejvýhodnější nabídku.

Pokud máš byt, či dům a stabilní zaměstnání, dobré je si vzít hypotéku, protože ta má zpravidla výhodnější úrok než úvěr. Pokud ale nebudeš schopen splácet, přijdeš o nemovitost.

Hufnágl

Takový úvěr dostaneš, který ti odsouhlasí banka. Pokud ty výdaje nejsou na splácení jiného úvěru, jsi svobodný, máš své bydlení, nebyl jsi trestán, nejsi zaregistrován v Soluxu, tak 200 – 300 t. Kč na 10 let.

Pepa25

Nelze odpovědět, protože zásadně záleží na co! Hypotéku na byt na 30 let klidně 2,5 miliony korun …

Rokio

Já mám čistý osobní příjem 18.000 Kč. Heč. Je ale pravda, že moje výdaje jsou vyšší, a to hlavně kvůli investicím.

Hufnágl

18 tisíc? To jsi na podpoře?

Mc Merkurion

… ne, jen chudák důchodce …