Kubas11

Jak v WMM(Windows movie maker)udělám text ?

třeba do písně

Nejlepší odpověď
chudst

V Movie Makeru se dela blbe, asi snad jen pres Titulek. Nechcete si radeji udelat externi titulky (napr. Subtitle Workshop – http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/ostat­ni/subtitle-workshop/?g[hledano]=sub­title%20workshop&g[oz]=­2.51 ), ktere pak jen sloucite s obrazem?

Další odpovědi
Fíli

Normalne pres titulky. Musis mit hotovy tedy nejaky obraz (video ci fotku) a na to budes promitat ten text. Vyberes si z nabidky styl vypisovani a mas to hotove:)