KELY18

jak uctovat naklady pri zalozeni cestovni kancelare doma(nebo kde hledat nejaky vzor na interenetu) diky za pomoc

Nejlepší odpověď
Zbynas

Také mám pocit, že to není jediné, co by autor potřeboval vědět.

Přesně podle otázky by se dalo odpovědět, že náklady se účtují na osnovou třídu 5, více zde: http://www.uc­tovani.net/ucet­ni-osnova.php

Ale to nestudovaný jedinec nemá šanci zvládnout :)

Další odpovědi
anonym

Pokud bude kancelář fungovat v ČR, tak její zřizovací náklady uvedete v účetnictví vedeném v ČR.
Jestli budou mít cestovky zveřejněné své účetnictví na internetu, o tom si dovoluji pochybovat. Proč by to asi dělaly?
Mám z Vaší otázky pocit, že to není všechno, co potřebujete vědět. Můžete to specifikovat blíže?
Doplňte bližší informace do „popis otázky“,doplňující informace, prosím.
Ad Zbynas: nejsem si jistá, co se tady mělo řešit. Zjevně možnost otevření kanceláře ve vlastní bytě, ale o co konkrétně žadatelce šlo? Co chtěla stahovat z internetu? Rozumíte tomu?