Enn

Jak u písničky docílit efektu prázdné arény?

Otázka je snad celkem jasná, mám na mysli něco takového, aby se to prostě ‚rozléhalo‘ a znělo to jako v prázdné aréně. http://www.you­tube.com/watch?v=lS5kUF­FUTt0

Zvládne něco takového program audacity? A jak? nebo nějaký jiný program?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Tuto funkci nabízí klasický vypalovací program Nero ve kterém je wawe editor. Tam si můžeš po načtení písničky vybrat několik funkcí zvuku.
Právě od koncertu v hale až po třeba zvuk, který je slyšet po použití helia.

Další odpovědi
nonnel

V Audacity je to v nabídce Efekty a vyber Ozvěna.