Jak spustit film on line v PC,který jsem si vybrala v ,,Filmy ke stažení zdarma"

Rozklikala jsem už kdeco,všude jsem přihlášená a pořád nic.

Nejlepší odpověď
Alesh

Úplně by nebylo od věci dát sem link na ty stránky, které nabízejí ty „Filmy ke stažení zdarma“. 😉

Další odpovědi
rtepp

Musíte uvést přesný odkaz, zkopírovat. Filmy ke stažení zdarma je široký pojem.

tuCZek

Možná bude problém v tom že je třeba nejdřív film stáhnout a pak se na něj podívat,nebo hledat „filmy on line“

tatanka

Jestliže jsem správně pochopil otázku, tak já používám www ulož to cz, je to jednoduché a hlavně to funguje.

frantisek1

Dobrý den,
za prvé ONLINE se píše dohromady.Z vašeho problému jsem pochopil že jste naprostý „lajk“ tudíž se vám pokusím odpovědět vaším jazykem.
Když hledáte filmy ke stažení zdarma,musíte si je stáhnout a potom teprve spustit. Pokud si najdete filmy online, pouze kliknete na přehrát a koukáte ve vašem internetovém prohlížeči(fi­refox,iexplorer,go­ogle grome).