čup

Jak skladovat jablka – stopkou nahoru, nebo dolů?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nejspolehlivější způsob skladování je vylisovat mošt, zkvasit a prohnat trubkama. Nezaručuju ale, jak dlouho to ten destlát vydrží…

Další odpovědi
marci1

Jablka ukládejte stopkou dolů. 🙂
Podrobněji v odkazu:

https://abece­dazahrady.dama­.cz/clanek/sest-pravidel-pro-spravne-skladovani-ovoce_1

Drap

Pokud je prostor a čas na rovnání, tak vždy stopkou nahoru. I do bedniček je takto dávat.

Edison

Jak píše Kepler. Další, méně sofistikovaný způsob je kompot. Nejméně sofistikovaný, ale nejjednodušší: zežrat… 😁