Jak si udělat účes jako měl James Hetfield v 91 roce?

Zdar všem, chtěl bych si nechat narůst vlasy dlouhé jako měl james hetfield v roce 1991 (kdyžtak si to zadejte do googlu, hned vám to vyskočí) Máte nějaké tipy jak na to? Mám velmi hrubé vlasy a rychle se mastí. Musím je mýt 2× denně. Zatím je mám vzadu po ramena a po stranách tak po bradu…Předem dík za odpovědi ;)

Odpovědi
ReHu

No…asi nechat dorůst a pak trvalou ondulaci.
Po té se ti vlasy nebudou tak mastit a pokud je nemáš zvlněné, tak trvalá ti vlnky udělá.
Ale najdi si slušnou kadeřnici, ať ti to nezkazí.
Já vím o dobré v Pardubicích.