metro

Jak se v jednotlivých fázích evropských pohárů určuje, kdo proti komu bude hrát?

Samozřejmě z těch, co se do dané fáze dostanou.
Chtěl bych to co nejpodrobněji.

Nejlepší odpověď
Drap

Většinou losem

Další odpovědi
bolak

Polož nějakou konkrétní otázku, tohle je vysvětlování na týden, hlavně co se týče pravidel losování, která se každou chvíli mění.

Zkus napsat tadytomu člověku miospo@seznam.cz, ten to sleduje pravidelně a zná dokonce i pravidla, o kterých neví ani bosák s čapkem. Nebo mu pošli dotaz přes FB https://www.fa­cebook.com/Evrop­sk%C3%A9-poh%C3%A1ry-a-koeficienty-1607731899445980/