BEAES

Jak se stalo, že každý občan ČR je dlužník?

Na počátku kuponové privatizace byl majetek na občana odhadován na 2 miliony korun. Dnes 20 let po převratu dluží každý z nás tomuto státu bezmála 300tisíc Kč.Jak je to možné?

Nejlepší odpověď
cukrar

žili jsme na dluh a rozhazovali,......
dávky skoro každému a na všechno, podvody a okrádání od malých lidiček až nahoru…

Další odpovědi
tom004

Z kozlů,jsme si udělali zahradníky, a to se jak známo nevyplácí. Mě spíše udivuje,že jim to trvalo tak dlouho.

hanulka11

Jo časy se mění