bolak

Jak se reklamujou semínka, když vám z nich na zahradě nic nevyroste?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Normálně, jako cokoliv jiného:-))

A když vyrostou maliny místo ostružin, tak to můžeš reklamovat taky:-)))
A můžeš tomu dělat i reklamu:-DDD jakože zasadí ostružinu a má malinu:-DDD to bude jak kouzlo:-DDD

Další odpovědi
anonym

Těžko…
😁

NikkiHeat

Paní v Makru mi říkala že lidé reklamují semena trávy která nevyrostla. Mě to příjde trapné. Takže do 200 kč nereklamuju nic. Chápu že i do dvěstě korun by měl výrobek být funkční ale za ten trapas mi to nestojí…

huxa

Dle toho, kde jsi je kupoval. Jestliže jsi postupoval dle návodu a vzešlo ti velmi malé procento oproti normálnímu výpadku, solidní prodejce ti dá náhradu.

lota

Nijak. Bojím se, že dokázat, že nevzešla chybou semínek, nikoli pěstitele nepůjde.

abendsbrot23

Zkus o tom pořídit videozáznam, pak ti možná reklamaci někdo uzná. :D