zuzana3

Jak se nalíčit, aby člověk vypadal starší?

Dobrý den, zajímalo by mne, jak se nalíčit (do divadla) tak, aby člověk vypadal starší. Dostala jsem tip na nanesení tenké vrstvy pleťové masky a její následné zaschnutí. Jde toho docílit i jinak? Potřebuji „přibrat“ asi dvacet let. 🙂

Nejlepší odpověď
Šidlo

na youtube sú video návody od celkom skúsených maskérov

spolužiačka bola rok na sš v texase a tam na strednej mali v rámci divadelnej výchovy aj maskérstvo…uka­zovala mi fotky modrín, rán a pod…dosť na vysokej úrovni…takže v usa je to v osnovách 🙂

Další odpovědi
anonym

Zmalovat se do němoty.