deninda

Jak se jmenuje aktualizace počítače při níž se vrátí počítač do určitého datumu?

Ahoj.Potřebovala bych zjistit jak se jmenuje aktualizace nebo restartování počítače při níž se počítač vrátí do stavu ve kterém byl před pár dny?
Potřebovala bych to co nejrychleji…Pot­řebuji to hlavně kvůli ploše…
Prosím ještě mi kdyžtak napište kde to najdu tu aktualizaci nebo jak se to jmenuje,prosím­.Potřebovala bych to vědět děkuji.
P.S.Mohu si nastavit do jakého datumu se chci vrátit?Kdyžtak prosím návod…

Nejlepší odpověď
annas

Nástroj Obnovení systému pomáhá při obnovení systémových souborů v počítači do stavu, ve kterém se nacházely dříve.

Jak postupovat se dovíte v odkazu.
http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows-vista/what-is-system-restore

Hlada

Obnovení systému je pouze obnovení systému, jak název napovídá. Není to vrácení celého počítače! To je možné jen ze zálohy. Výhodou bodů obnovení je to, že se neúspěčný pokus dá vrátit.

mosoj

Ano, je to tak jak se zde píše, ale pouze za jednoho předpokladu. Ž e před tím nebyla vypnuta tvorba bodů obnovení !!!!!

annas

Ad mosoj, Vy jste mně to kdysi poradil, už nevím přesně z jakého důvodu. Už jsem několikrát využila. Ale o vypnutí samozřejmě víc nevím.

mosoj

Já jsem o tom v té době také nevěděl ( že se to dá vypnout).
Ale po přeinstalaci systému mně to ajťák nezapl a já jsem se chtěl vrátit a bohužel …
Takže na to raději upozorňuji.

zjentek

tento počítač- vlastnosti- obnovení systému- vypnout nástroj obnovení systému na všech jednotkách- použít- ok ,)

zjentek

..a už to víte ,)

zjentek

je to „obnovení předchozího stavu počítače za použití konkrétního bodu obnovení“