Avatar uživatele
deninda

Jak se jmenuje aktualizace počítače při níž se vrátí počítač do určitého datumu?

Ahoj.Potřebovala bych zjistit jak se jmenuje aktualizace nebo restartování počítače při níž se počítač vrátí do stavu ve kterém byl před pár dny?
Potřebovala bych to co nejrychleji…Pot­řebuji to hlavně kvůli ploše…
Prosím ještě mi kdyžtak napište kde to najdu tu aktualizaci nebo jak se to jmenuje,prosím­.Potřebovala bych to vědět děkuji.
P.S.Mohu si nastavit do jakého datumu se chci vrátit?Kdyžtak prosím návod…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? BENYTA, johana 56, suaeda před 3925 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nástroj Obnovení systému pomáhá při obnovení systémových souborů v počítači do stavu, ve kterém se nacházely dříve.

Jak postupovat se dovíte v odkazu.
http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows-vista/what-is-system-restore

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?deninda Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hlada

Obnovení systému je pouze obnovení systému, jak název napovídá. Není to vrácení celého počítače! To je možné jen ze zálohy. Výhodou bodů obnovení je to, že se neúspěčný pokus dá vrátit.

před 3925 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Ano, je to tak jak se zde píše, ale pouze za jednoho předpokladu. Ž e před tím nebyla vypnuta tvorba bodů obnovení !!!!!

před 3925 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ad mosoj, Vy jste mně to kdysi poradil, už nevím přesně z jakého důvodu. Už jsem několikrát využila. Ale o vypnutí samozřejmě víc nevím.

před 3925 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Já jsem o tom v té době také nevěděl ( že se to dá vypnout).
Ale po přeinstalaci systému mně to ajťák nezapl a já jsem se chtěl vrátit a bohužel …
Takže na to raději upozorňuji.

před 3925 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

tento počítač- vlastnosti- obnovení systému- vypnout nástroj obnovení systému na všech jednotkách- použít- ok ,)

před 3925 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

..a už to víte ,)

před 3925 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

je to „obnovení předchozího stavu počítače za použití konkrétního bodu obnovení“

před 3925 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet