simonka

Jak se důstojně, nenásilně a diplomaticky zbavit pomlouvačné, zlé a chamtivé bývalé kamarádky?

Kdysi jsme bývala fajn parta, která se časem rozprchla, odstěhovali, provdali a oženili. Jenom jedna kamarádka zůstala, ale poslední dobou se setkání s ní stává hrůzostrašným. Nevím jak se ji zbavit, nechci ji ublížit je trochu natvrdlá, myslí si, že je bůh a všichni kolem ní budou skákat jak ona píská. Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Největší účinek mívá upřímnost.Trochu to možná zabolí,ale přežije to.Jinak to bude pobolívat vás.Ale upřímný může být člověk různě.
Vy ji znáte,vy nejlépe odhadnete,jak ji přijatelně odstřelit.

Další odpovědi
david1.7

Tak buď zaneprázdněná a ono jí to časem třeba přestane bavit.

ReHu

Já bych asi dělala to samé co david1.7.

MajaIS

I když vůči ní cítíte určitou nesympatii, snažte se s ní ale i nadále hovořit alespoň trochu uctivě, nezvyšujte na ni hlas, když vám její přitomnost je více či méně proti chuti. Uchopte alespoň ten poslední kus lásky, co pro ni ve svým srdci máte a kdykoli se u vás zastaví, pokuste se přemoct a pár chvil ji dát. Vždyť zcela jistě nevíte zda-li právě ona není ta, která vás ted nejvíc potřebuje… a pokud je panovačná a sebestředná, upozorněte ji na to, že vás to na ní značně odrazuje (ale jak se říká : každý at si nejprve zamete před svým prahem). Pokuste se alespoň to minimum ji dát i přesto :) Držím vám palečky

Zdroj: mayin.blog.cz