nelasara

Jak se dá rozmnožovat zlatý déšt?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Keře se dají množit odkopky mateřských rostlin nebo řízky z větviček.

Další odpovědi
pat a mat

Množím to řízky které nařežu zjara ( možno asi i napodzim a nechat přes zimu ve sklepě ve vlhkém písku ). Někdy to řežu i když pupeny už praskají a je vidět zeleň. Pak do vody obvykle na méně než den. Žádný růstový stimulátor nepoužívám.

hanulka11

já jednoduše zapíchnu větvičku do záhonu a ujme se .Nejlépe teď z jara , bude mít dost času pěkně utvořit kořeny