22aa

Jak se budou žáci učit přes internet, když bude papírníctví zavřeno kvůli covidu?

Dobrý den.
Mám špatné zprávy.
Pokud od pondělka nebo kdy se uzavře papírnictví, tak jak se přes internet učit?
Prosil bych za odpověd jestli místo učení nebudou povinni žáci čumět na filmy a pohádky místo učení kvůli zavřenému papírnictví.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
PepasAvalonu

Jak spolu souvisí papírnictví a učení přes internet?

Papírnictví je nastřídačku otevřeno a zavřeno. Ani nevím, jak to bylo teď, ale papírnictví v naší blízkosti prodávali pořád – dovnitř nikdo nesměl, ale prodávali skrze polootevřené dveře, ve kterých byl stůl a dezinfekce.
Já si stejně myslel, že papírnictví jsou zavřeny.
Nevím, co chceš v papírnictví, ale většinu toho koupíš v hypermarketech a všechno můžeš nakoupit z internetu. Ale vážně nevím, co chceš? Studenti ani během celého školního roku moc do papírnictví nechodí. A učení z internetu, destatnční výuka už s tím vůbec nijak nesouvisí.
Dle tebe existuje buď učení do školy (díky papírnictví????!!), nebo čumění na filmy. Nic jiného není? Skutečně?

Další odpovědi
FlAsh_7

Dobrý dotaz, budou jim asi šetřit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

22aa

Ještě že je replacement source (náhradní zdroj) Přes internet.
Kdyby ne internetu tak pokud to nesmějí ani hypermarkety tak by byla výuka zrušena až do odvolání.