Jak reklamovat pokojové květiny?

Po zakoupení květinám začaly hnědnout listy a opadávat

Nejlepší odpověď
takhlene

Po jaké době?,

Další odpovědi
atriplex

Bohužel je to jako s reklamcí koupených zvířat. Musíte prokázat, že v době, kdy jste květiny kupovala, byly již nemocné a nic jim nemohlo pomoci. Zřejmě by to chtělo posudek fytopatologa. Z toho vyplývá: Stojí ta námaha zato?

ReHu

Asi těžko.
Jde o to po jaké době a také asi bude potřeba prokázat, že jste je měli na správném místě, správně zavlažované atd.