Marilyn warn

Jak převézt fotky/videa z mobilu který má rozbitý displej?

Zdravím, potřebuji poradit, rozbil se neboli spíše přestal fungovat displej, bílá obrazovka z ničeho nic, mám na něm fotky i videa z dovolený které jsem nestihla převézt, ráda bych to nejak vyřešila, budu ráda za každou radu, zatím děkuji.

Odpovědi
elkon

Vozit to nikam nemusíš, ale pokud je telefon funkční, tak stačí připojit k počítači a přetáhnout z telefonu (převést).

Dochy

Elkon má pravdu – částečně. Záleží na nastavení systému telefonu. U některých telefonů je nutné povolit připojení k počítači a obávám se, že v tom případě jseš v …
Ptal bych se pak v servisu. Ještě je možnost, pokud máš data na vložené SD kartě, tak ji vytáhnout a dát do počítače do čtečky karet (notebooky mívají standardně, do klasického PC se dá za pár stovek dokoupit)