cvikra

jak přehrát záznam z digi záznamnmíku na pc

Pořídil jsem záznam schůze na digitálním záznamníku a rád bych ho přehrál a uložil v pc. jsem začátečník .

Odpovědi
Roman71

Existuje nějaký způsob, jak takový záznamník připojit k počítači? Pokud má záznamník alespoň audio výstup, dal by se pomocí kabelu s dvěma Jack konektory propojit se zvukovou kartou a analogovou cestou pořídit kopii nahrávky.

Dochy

Nevíme co je to za záznamník. Některé se připojují jako USB mass storage (USB flash), u některých lze vyjmout kartu (SD), u jiných to bude jinak 😉