Jak postavit kadibudku.Co k tomu potřebuji.Zládnu to?

Nejlepší odpověď
kapka

Určitě to zvládnete. My jsme jednou postavily kadibudku tři maminy u kamarádky na chalupě. Prostě jsme se do toho daly, bez nějakého uvažování, jestli to umíme nebo ne. Měli jsme prkna, hřebíky, kladivo, pilu a možná metr, ale tím si nejsem tak jistá, protože měla ve finále rozměry asi tak dvou běžných kadibudek. A ještě budete potřebovat panty na dveře, my jsme dveře nedělaly, nezbyly nám prkna.

Další odpovědi
ReHu

Jámu, do ní nádrž, aby nic nepropouštěla, pár prken, panty na dveře a šikovné ručky.
A jestli to zvládneš? Když my nevíme, jak jsi šikovný/á 🙂.
Ale viděla jsem kadibudky ke koupi, pouze k sestavení.

elektrikář

Dnes se dá koupit hotová, jinak vám jí šikovný tesař za chvíli zvládne, jen pořádně ohoblovat prkémko tříšky v pozadí nic moc.
Jinak je potřeba něco trámkú prken hřebíků a panty. Tesařská tužka a pila.Dláto na čepy trámkové vazby. Lepenku na střechu a kousek pod prkénko aby si dámy nečůrali na nožičky.Dnes by mněla pod ní být vodotěsná žumpa, aby se dala vyvážet, a neprosakovalo to nadělení do zemně a do spodní vody.