Lukas27

jak počítají v bance čistý měsíční příjem z vašeho daňového přiznání?

Odpovědi
Alesh

A proč by jako v bance měli něco takového počítat?

Pepa25

Není na tom nic tajného, stačí cca 10 sekund hledání – viz odkaz:

Zdroj: https://www.jak­tak.cz/jak-vypocitat-cisty-mesicni-prijem-z-podnikani-jako-osvc-rady.html

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Lukas27

Protože když jsi OSVČ nebo podnikáš, dáváš daňové přiznání aby ti vypočítali čistý měsíční příjem. Nějaký daňový základ, podle kterého ti vypočítají tvůj příjem a max. splátku, kterou tě můžou měsíčně zatížit podle zákona. Zajímá mě jak se to počítá. V bance ti samozřejmě tohle nechce nikdo říct, respektive nemůže