LejdyTerr

Jak nejlépe propagovat stránky???

Ráda bych umístila reklamu na své stránky, ale nemám s tím žádné zkušenosti. na druhou stranu se mi nechce platit jmění za placené inzerce…poraďte mi prosím. děkuji

Odpovědi
Lencis

Dříve se rozjížděl systém „bezplatná výměna bannerů“ ale neujal se… v dnešní době na webu prakticky neexistuje jiná možnost než reklama placená – alespoň o ní nevím. Je to jediný příjem spousty provozovatelů dalších webů…

KarelN

Určitě váš web zaregistrujte ve všech kvalitních katalozích. Seznam najdete např. zde: http://www.sez­namkatalogu.cz/ka­talogy.php
Dále doporučuji zajistit, aby se o webu psalo. Upozorněte vaše známé, kteří blogují, případně napište článek sama. Pokud jste ochotna pár stovek za propagaci utratit, zkuste systém placla.cz.

Dandi

Zkus nějakou placenou službu. Určitě bych doporučil třeba sklik od seznamu.