(O_o)

Jak nastvit na Canonu EOS 600D aby vždy automaticky zaostřoval na střední bod?

Prosim poradte na googlu jsem to uz hledal ale nedokazal jsem to asi dobre zfomulovat tak aby to naslo to prave.
Doplňuji:
upresnuji fotim pres hledacek

Nejlepší odpověď
anonym

Tady – http://gdlp01.c-wss.com/gds/0/0­300008090/02/E­OS_600D_Instruc­tion_Manual_CS­.pdf – máš návod.
Kukni na stranu 85.

Další odpovědi
mosoj

Čert ví jak to tam je popsané, ale je to tam.
Najdi si v menu ostření AF a bude tam něco jako střed ( pak to bude stále na středu) nebo flexi zóne a pak si na ten střed najedeš a necháš ho tam.
To je tak těžké si to v tom módu ostření odzkoušet. Mám tři foťáky ale 600 D mezi nimi bohužel není.
Doplňuji:
Jedná se tak o tři, čtyři pokusy nastavení.

anonym

si tam musíš dát tu mřížku