michaela17

Jak najít smazané fotky z Google disku?

Dobrý den, chci se zeptat, měla jsem na google discu spoustu fotek, a můj přítel mi je smazal, co šlo to smazal, a já bych to ráda měla zpátky, lze to nějak??

Nejlepší odpověď
Dochy

Co koš? Tam by to pár dní zůstat mohlo…
(google drive používám jen ve firmě a vím že ta možnost je, ale jestli to smazal i odtud, tak nevím – leda zkusit podporu)

Další odpovědi
Mc Merkurion

… jediná možnost je, jestli máš více zařízení pod účtem synchronizovaných, tak jedno, kde synchronizace neproběhla, otevřít mimo příjem signálu … jestliže proběhla, měly by tyto smazané soubory být i na tom jiném zařízení v koši, nebo čekat na odsouhlasení synchronizace a smazání … taktéž na netu jsou v koši … předpokládá to ale, že máš stažený disk drive v pc a zároveň na webu, jestli otevíráš disk přímo z pc/mobilu, máš peška (jestli teda smazal i koš) …

… u jednoho noťasu mám nastavenou synchronizaci ručně, takže drive v něm má vždy jen tu poslední verzi kterou odsouhlasím právě z tohoto důvodu, aby nešlo vše smazat …

… @Emefej: „Po 35 dnech položky z koše definitivně zmizí.“ nápověda google drivehttps://sup­port.google.com/a­nalytics/answer/6154772­?hl=cs
… @Elk: z google drivu na webu ti žádná aplikace nic neobnoví
… @Míšo: snad trochu pomůže nápověda jak radí Dochy, kontaktovat podporu), ale je to v angličtině: https://produc­tforums.google­.com/forum/?no­redirect=true#!to­pic/drive/1jd7_ZUj9­xo

ivzez

Michaelo,

přítel by Vám nic takového neudělal → myslím, že byste
si měla rozmyslet, komu říkáte přítel nebo přátelé.

Fotky nejspíš neobnovíte, protože pokud Vám někdo
chtěl smazat všechno, co šlo, nejspíš je nenechal v koši.

Budiž Vám to ponaučením pro příště. Přístupové údaje
byste měla znát jenom Vy a nikdy byste do svých účtů,
e-mailu, mobilu apod. neměla pouštět nikoho dalšího.

I ve vztahu mají partneři právo na soukromí a důkazem
vzájemné důvěry není zpřístupnění korespondence.

Důkazem důvěry je naopak trvání na tom, že nechci přístup
k partnerově korespondenci (ani kdyby mi jej vnucoval).

Emefej

V koši by měly soubory zůstat 60 dní.

Elk

Nainstaluj si Glary utilities 5 a v pokročilých nastaveních je možnost obnovy smazaných souborů.

Dochy

Elk: Glary utilities – neznám, ale není to jen pro lokální disk? Michaela se ptala na google disk…

ivzez

@Elk
→ podle Vás je Glary utilities schopen obnovit
data smazaná z Google drive (v internetu)?