Avatar uživatele
michaela17

Jak najít smazané fotky z Google disku?

Dobrý den, chci se zeptat, měla jsem na google discu spoustu fotek, a můj přítel mi je smazal, co šlo to smazal, a já bych to ráda měla zpátky, lze to nějak??

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ivzez, Dochy před 2033 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

Co koš? Tam by to pár dní zůstat mohlo…
(google drive používám jen ve firmě a vím že ta možnost je, ale jestli to smazal i odtud, tak nevím – leda zkusit podporu)

Upravil/a: Dochy

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… jediná možnost je, jestli máš více zařízení pod účtem synchronizovaných, tak jedno, kde synchronizace neproběhla, otevřít mimo příjem signálu … jestliže proběhla, měly by tyto smazané soubory být i na tom jiném zařízení v koši, nebo čekat na odsouhlasení synchronizace a smazání … taktéž na netu jsou v koši … předpokládá to ale, že máš stažený disk drive v pc a zároveň na webu, jestli otevíráš disk přímo z pc/mobilu, máš peška (jestli teda smazal i koš) …

… u jednoho noťasu mám nastavenou synchronizaci ručně, takže drive v něm má vždy jen tu poslední verzi kterou odsouhlasím právě z tohoto důvodu, aby nešlo vše smazat …

… @Emefej: „Po 35 dnech položky z koše definitivně zmizí.“ nápověda google drivehttps://sup­port.google.com/a­nalytics/answer/6154772­?hl=cs
… @Elk: z google drivu na webu ti žádná aplikace nic neobnoví
… @Míšo: snad trochu pomůže nápověda jak radí Dochy, kontaktovat podporu), ale je to v angličtině: https://produc­tforums.google­.com/forum/?no­redirect=true#!to­pic/drive/1jd7_ZUj9­xo

Upravil/a: Mc Merkurion

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Michaelo,

přítel by Vám nic takového neudělal → myslím, že byste
si měla rozmyslet, komu říkáte přítel nebo přátelé.

Fotky nejspíš neobnovíte, protože pokud Vám někdo
chtěl smazat všechno, co šlo, nejspíš je nenechal v koši.

Budiž Vám to ponaučením pro příště. Přístupové údaje
byste měla znát jenom Vy a nikdy byste do svých účtů,
e-mailu, mobilu apod. neměla pouštět nikoho dalšího.

I ve vztahu mají partneři právo na soukromí a důkazem
vzájemné důvěry není zpřístupnění korespondence.

Důkazem důvěry je naopak trvání na tom, že nechci přístup
k partnerově korespondenci (ani kdyby mi jej vnucoval).

Upravil/a: ivzez

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

V koši by měly soubory zůstat 60 dní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

Nainstaluj si Glary utilities 5 a v pokročilých nastaveních je možnost obnovy smazaných souborů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Elk: Glary utilities – neznám, ale není to jen pro lokální disk? Michaela se ptala na google disk…

před 2033 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

@Elk
→ podle Vás je Glary utilities schopen obnovit
data smazaná z Google drive (v internetu)?

před 2033 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek