mr.d

jak nají v počítači bluetoh?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

U stolního PC asi bude problém, tam se bude muset dokoupit Bluetooth modul http://www.czechcom­puter.cz/cat_tre­e.jsp?bpath=S%C3%AD%C5­%A5ov%C3%A9+prvky\Bluetooth

V notebookách by měl jet hned od prvního zapnutí. To nastavil již výrobce (HP, IBM, Acer, Asuus, Toshiba, Sony).

Stačí na mobilu dát třeba fotku, odeslata zvolit bluetooth a na PC se hned obejví dialogové okno pro uložení souboru

Další odpovědi
elektrikář

Pokud tam není od výrobce musí se použít instalační disketa.A na počítač dát přijímací modul.