N. a D.

Jak na YouTube zajistit režim celé obrazovky, když se mi deaktivoval?

Zdravím.
Na YouTube chodím přes Operu a pokaždé, když jsem u nějakého videa klikla na „režim celé obrazovky“, se mi objevila jakási tabulka, která chtěla buďto povolení, anebo zákaz přechodu do tohoto režimu stisknutím konkrétní klávesy. Jistě jste se s tím také setkali. Já jsem bohužel klikla na „zakázat“ a od té doby mi „režim celé obrazovky“ u videí nefunguje a ta tabulka se mi již nezobrazuje.
Dokážete mi poradit, jak znovu zajistím, abych mohla do „režimu celé obrazovky“ přecházet?
Děkuji za případné odpovědi.

Odpovědi
Kulpix

Operu přeinstalovat, popřípadě někam do nastavení a tam změnit.