rote.rosen

Jak na pokládanou vlnu?

Zvládnu si to udělat sama?…co je k tomu potřeba? atd. atd.
Doplňuji:
Takovej ten účes po celí hlavě…byl moderní někdy v roce 1930…

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud si k tomu oblékneš sukýnku z banánů nebo nahoře nic a dole trávu,budeš v tom účesu vypadat přesně jako Josephine Bakerová.Jdeš na maškarní? Moje babička tuhle vlnu ale i složitější účesy zvládla sama za pomoci cukrové vody nebo piva.S dnešními dostupnými prostředky ti to půjde jedna radost! Pozor na protivítr,má to tendenci zvedat se vcelku ! :D

Další odpovědi
terry

Na Stream je video. Blaho.

http://www.stre­am.cz/uservide­o/284232-blaho-85-pokladana-vlna

Drap

Jakou ?