Banán94

jak mužu znova aktulizovat facebook ?

jak mužu znova oveřit že sem vlastník facebooku , protože sem si nainstaloval novou verzi firefoxu a já nevím kde se to potvrzuje :)

Odpovědi
dnb

Jsem tu otázku nepochopil, můžeš to nějak podrobněji doplnit? Nebo jak myslíš aktualizovat? Přece při změně prohlížeče se nic nemění? Napíšeš e-mail a heslo a je to ne? Nebo fakt nevím, co máš namysli.

ivzez

Účet na Facebooku nijak nesouvisí s prohlížečem ani s jeho verzí.

Co přesně chceš aktualizovat nebo potvrdit?