Victaaga

Jak mi chytne zesvětlovač na vlasy na černé barvené vlasy? Chytne do zrz nebo rovnou do blond?

Ahoj, mám necelé dva roky barvené vlasy na černo, předtím jsem měla barvené na červeno a moje přírodní barva je tmavě hnědá. Když použij zesvětlovač (např. Syoss), „udělá“ mi to zrzavou barvu? Nebo to půjde rovno do blond? Tu bych totiž nerada. Předem díky za odpovědi.
Doplňuji:
A tu blond právě nechci, ráda bych rezatou, abych měla pak snadné obarvení na tu zrz, kterou chci 🙂

Odpovědi
hanny 2

Neboj,z černé blond určitě neuděláš,to bys musela být kouzelník.Ta zrzavá by mohla vyjít!

Baromut

Záleží, jak silnej dáš peroxid. Obecně platí že čím slabší peroxid, tím víc bílá. Počítej ale s tím, že černou budeš na blond odbarvovat třeba 4×.

Janiss

No z tvé nedoplněné otázky celkem vyplývalo, že chceš blond, ale to je jedno. Jestli to správně chápu, tak ty chceš vlasy zesvětlit na rezavou a poté budeš znovu barvit na zrz? Potom bych to být tebou tolik neřešila, světlejší to budeš mít určitě a snadno pak obarvíš na zrz ;)
Doplňuji:
Omlouvám se, po opětovném přečtení už je celkem vidět, že chceš rezavou.

Victaaga

Ale já tu blond právě nechci, ideálně bych chtěla aby mi to zesvětlilo na tu zrz a já se po nějaké době mohla obarvit nějakou rezatou barvou. Třeba na zesvětlovače od Syoss jsem slyšela velkou chválu a zároveň nadávky, ale většina ženských co si to takhle odbarvovala, tak jejich cíl byl právě ta blond.

Victaaga

Ale já tu blond právě nechci, ideálně bych chtěla aby mi to zesvětlilo na tu zrz a já se po nějaké době mohla obarvit nějakou rezatou barvou. Třeba na zesvětlovače od Syoss jsem slyšela velkou chválu a zároveň nadávky, ale většina ženských co si to takhle odbarvovala, tak jejich cíl byl právě ta blond.