michaela17

Jak mám zrušit zprávy chodící ze stránky www.zoot.cz ?

Odpovědi
JájsemRaibek

Kliknout na adresu odesilatele a zatrhnout blokovat.

gecco

Zřejmě ses tam nějak registrovala a máš tam nějaké nastavení ne??? Koneckonců – na stránce je uveden mailový a telefonní kontakt…

Snad se nedomníváš, že – abychom ti poradili, se tam zaregistrujeme také…??
:-O

Vercule

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak jste s nabídkou na ZOOT? Jak je na tom shop s kvalitou? A co velikosti, sedí?

Vikki.vivi

Ahoj holky, objednala jsem ze zootu boty a dosla spatna velikost, poslala jsem tedy zpet a jako omluvu dostala slevovy kod NESEDIVAMTO na 20% do konce cervna, coz je podle me bomba.. :) Zkousela jsem a jde to pouzit i vickrat, takze sharuju, at si udelame radost vsechny. :)

Cizecek.M

Ahoj, na zoot nakupuju hlavně jejich privátní značku. To oblečení od nich mi sedí perfektně. Nikdy jsem snad nic nevrátila :) Jo a ceny perfektni.

Vercule

Taky jsem se na tu jejich značku dívala. Já jsem ani nevěděla, že mají vlastní značku. Ale co jsem se tak dívala na tu nabídku, tak se mi moc líbí. Sedí dobře?