eRko007

Jak mám smazat účet administrátor, když všechna oprávnění mám na druhým účtu? :( (Win XP)

Nebaví mě pořád překlikávat účty :( díky :)

Nejlepší odpověď
anonym

Účet Administrator nelze smazat – Win to nedovolí.
Ale můžeš ten účet zablokovat (zatržením políčka).
Ale – nedoporučuju běžně pracovat na účtu s právy admina,zbytečně tím ´otevíráš dveře´ problémovému SW (pokud účet nemá právo instalovat, má takový SW výrazně menší možnosti škodit). Navíc – pokud máš volný účet admina, snadno vyřešíš problémy způsobené zablokováním běžného pracovního účtu (např. ´policejním virem´).

Další odpovědi
Reezo

buďto můžeš dát práva tomu druhému účtu, nebo zo můžeš zkusit přes nouzový režim, kde se ti objeví další admin účet.

eRko007

OK :) Díky za rady ! ;)